Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · BitKingz

Log ind på BitKingz | Få Adgang til Din Konto Sikkert

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your BitKingz Welcome Bonus

# BitKingz Login – Sikker Adgang til Din Konto Velkommen til BitKingz, hvor din sikkerhed og licensering er vores prioritet. Når du logger ind på din BitKingz-konto, er du beskyttet af avanceret SSL-kryptering og 2FA-godkendelse, som sikrer, at kun du kan få adgang til dine midler og personlige oplysninger. BitKingz opererer under streng regulering og er licenseret af ansvarlige myndigheder, der garanterer fair spil og transaktionssikkerhed. Vores login-system er designet til at være både robust og brugervenlig, så du hurtigt kan komme i gang uden kompromisser på beskyttelsen. Du kan tilgå din konto via wesbted eller mobile apps til iOS og Android, alle med identisk sikkerhedsstandarder. Som BitKingz-medlem nyder du beskyttelse af dine kontodata gennem moderne sikkerhedsprotokoller. Log ind i dag og oplev en kasinoplade, hvor både sikkerhed og licensering ikke er forhandlingsbare aspekter af dit spilmiljø.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the BitKingz welcome bonus?

BitKingz offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at BitKingz
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at BitKingz

Beyond the welcome bonus, BitKingz offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkomstbonus - Første Indbetaling100% op til 2.500 kr35x bonus100 kr30 dage
Anden Indbetaling Bonus50% op til 1.500 kr30x bonus50 kr30 dage
Gratis Spins - Slot Tilbud100 gratis spins25x gevinster75 kr14 dage
Weekend Reload Bonus75% op til 2.000 kr40x bonus100 kr7 dage
VIP Loyalitetsbonus150 gratis spins + 500 kr30x total200 kr60 dage
Cashback Program15% cashback på tab1x cashback50 krUgentlig

How to Claim

Claiming your BitKingz welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at BitKingz or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at BitKingz may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

+
BitKingz tilbyder en generøs velkomstbonus på op til 500 EUR eller tilsvarende i anden valuta for første indbetaling. Bonussen kombineres ofte med gratis spins på populære spilleautomater. For at få fuld bonus skal du indbetale minimum 20 EUR og opfylde omsætningskrav på 35 gange bonusbeløbet inden 30 dage.
Hvordan aktiverer jeg BitKingz bonuskode ved registrering?+
Ved oprettelse af konto på BitKingz skal du indtaste bonuskoden i det designerede felt under registrering. Bonuskoden aktiveres automatisk efter første indbetaling. Du kan også kontakte kundesupport via live chat for at få den korrekte kode. Sørg for at koden er gyldig inden for udløbsdatoen.
Kan jeg sammenligne BitKingz bonus med andre danske casinoer?+
BitKingz udbyder 500 EUR velkomstbonus, som er konkurrencedygtig blandt danske licenserede casinoer. Mange konkurrenter tilbyder 100-300 EUR. BitKingz forskelsighed ligger i ekstra spins og lavere omsætningskrav på 35 gange. Tjek altid bonusbetingelserne, da højere bonus ikke altid betyder bedre værdi.
Hvad er omsætningskravet på BitKingz velkomstbonus?+
Omsætningskravet på BitKingz bonus er 35 gange bonusbeløbet. Ved 500 EUR bonus skal du altså spille for 17.500 EUR samlet. Kravet skal opfyldes inden 30 dage. Nogle spil bidrager mindre til omsætningen, som bordspil der kun tæller 10 procent. Overvej dette før brug af bonus.
Hvor længe er BitKingz bonus gyldig efter modtagelse?+
BitKingz bonusperiode løber i 30 dage fra modtagelsen. Hvis du ikke opfylder omsætningskravet inden tidsfristen, forsvinder bonusen og eventuelle gevinster. Nogle bonusser kan være tidsbegrænsede tilbud med kortere gyldighedsperiode. Læs altid bonus-vilkårene på hjemmesiden for at få præcise datoer og betingelser.
Hvilke spil tæller med fuld vægt mod BitKingz omsætningskrav?+
På BitKingz tæller spilleautomater og de fleste slot-spil med 100 procent vægt mod omsætningskravet. Bordspil som blackjack og roulette tæller typisk kun 10-20 procent, mens visse specialspil kan være udelukket. Video poker varierer mellem 25-50 procent. Kontakt kundesupport for præcis vægtning på specifikke spil.